Winter Wonder Wandeling in Oud-Beijerland

terug naar overzicht

Dinsdag, 19 december 2023

Op vrijdag 15 december ging voor de 2e keer de Winter Wonder Wandeling van start in Oud-Beijerland: het was net als vorig jaar een groot succes.

De wandeling is een initiatief van Hoeksche Waard Actief. Deze keer was de lengte 3 kilometer zodat iedereen mee kon lopen door de Zoomwijck en Zuidwijk. Onderweg konden de wandelaars zich verwonderen over verschillende activiteiten.

Onze verenging had aan de Wolweversweg met een blauw zeil met metalen visjes een wak nagebootst.Met een hengel met een magneet aan een tuigje konden de visser(tje)s de vissen uit het wak gevangen hengelen.Na het wakvissen kregen de hengelaars in ruil voor hun gevangen vis een zakje vol wijngum visjes.

   

Het was een drukte van je welste met bijna 250 kinderen actieve vissers. Aan de reacties te merken hebben zowel de vissers als de toeschouwers ervan genoten. Ook wij hebben genoten. Het is zeker voor herhaling vatbaar.

Het bestuur HSV Groot Hoeksche Waard

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies