Waar blijft mijn VISpas 2022?

terug naar overzicht

Woensdag, 29 december 2021

Ook – en soms zelfs juist – in de winter trekken veel sportvissers graag naar het water, bijvoorbeeld met het oog op bakken van snoeken of mikkend op ijskoude ‘havenvoorns’. Maar wat als je helemaal klaar bent voor je eerste sessie van 2022 terwijl je VISpas er nog niet is?

Daar waar veel sportvissers hun VISpas 2022 voor het nieuwe jaar in december al ontvangen, kan het om diverse redenen zo zijn dat jouw nieuwe VISpas op 1 januari nog steeds niet is gearriveerd. In de praktijk blijkt in zo’n geval meestal dat iemands adresgegevens niet kloppen of dat de betaling van het lidmaatschap nog niet is voldaan. Wat het probleem ook is: je wil het waarschijnlijk zo snel mogelijk regelen. En dat kan!

Tijdelijk bewijs

Zit jij rond de jaarwisseling nog altijd zonder je nieuwe VISpas terwijl je dolgraag naar de waterkant wil? Check dan op www.mijnsportvisserij.nl je adresgegevens en de betaalstatus van je VISpas. Heb je wél al betaald, maar is je nieuwe pas nog niet binnen? Download dan op dezelfde pagina een tijdelijk bewijs. Met deze volwaardige vervanging van je VISpas kun je zonder zorgen op pad.Eenmalig registreren

Ben je verhuisd of wil je anderszins je persoonlijke gegevens die aan de VISpas zijn gekoppeld wijzigen? Dan hoef je voortaan niet meer te bellen of mailen met het kantoor van Sportvisserij Nederland.

Door je eenmalig te registreren op www.mijnsportvisserij.nl wordt je VISpas aan deze online omgeving gekoppeld, waarna je eenvoudig kunt inloggen via je Facebook of Google+ account. Vervolgens kun je allerlei administratieve zaken rondom de VISpas snel en gemakkelijk regelen:

  • Opzeggen lidmaatschap VISpas
  • Duplicaat aanvragen als je je VISpas kwijt bent
  • Aanvraag gratis MeeVIStoestemming
  • Je voorkeur voor de papieren of digitale lijst van viswateren aangeven
  • Je wilt een verhuizing doorgeven
  • enz.

Nieuwe leden

Voor nieuwe leden is de VISpas 2022 vanaf 1 december online te bestellen via onze vereniging HSV Groot Hoeksche Waard: https://www.vispas.nl/#!/?hsvid=660.
Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies