Wettelijke gesloten tijd van 1 maart tot aan 29 mei 2023

terug naar overzicht

Woensdag, 1 maart 2023

Voor de snoek geldt een wettelijke gesloten tijd van 1 maart tot aan de laatste zaterdag van mei, 29 mei 2023. (IJsselmeer: tot en met 30 juni)

Van 1 april tot de laatste zaterdag van mei ( 29 mei 2023) is het verboden om in Nederlands binnenwater te vissen met vrijwel alle soorten kunstaas. Ook voor een aantal vissoorten geldt deze periode in Nederland als gesloten tijd. 

Vang je zo’n vissoort in die periode, dan moet je die met de grootst mogelijke zorgvuldigheid behandelen en direct in hetzelfde water terugzetten.
Klik hier voor meer informatie op onze website.Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies